Matcher JAL
Antal: 30
On 2016-12-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | P02-3 | 08:00 | Samuelsdals IF P03 - Dannemora/Österby P03 | 4-1 | JAL | ||
26 | P04-1 | 08:50 | WSK Lindesberg - IBF Falun U | 2-4 | JAL | ||
30 | P02-3 | 09:40 | Älvkarleby IK P03 - IBK Köping P03 | 2-8 | JAL | ||
34 | H-1 | 10:30 | Gävle GIK - PerOls IBF | 2-1 | JAL | ||
38 | P01-1 | 11:20 | Nås IF - Insjöns IF | 1-4 | JAL | ||
42 | P02-2 | 12:10 | Vattjoms IK Svart - KFUM Falun | 2-2 | JAL | ||
46 | P02-3 | 13:00 | IBK Köping P03 - Dannemora/Österby P03 | 2-2 | JAL | ||
49 | F01-1 | 13:50 | IBF Ludvika F02 - IBF Borlänge F02 | 4-2 | JAL | ||
53 | F03-1 | 14:40 | Per-Ols IBF F04 - KFUM Falun | 1-3 | JAL | ||
57 | P04-1 | 15:30 | Kobra (Russia) - WSK Lindesberg | 7-0 | JAL | ||
61 | P02-3 | 16:20 | Älvkarleby IK P03 - Samuelsdals IF P03 | 3-10 | JAL | ||
65 | P04-1 | 17:10 | IBF Falun U - Alfta IBK | 7-1 | JAL | ||
69 | P02-1 | 18:00 | Kobra (Russia) - Bele-Barkarby IF | 0-7 | JAL | ||
73 | F03-1 | 18:50 | IBF Borlänge - Per-Ols IBF F04 | 8-1 | JAL | ||
77 | H-1 | 19:40 | Gävle GIK - IBF Falun U 2 | 2-2 | JAL | ||
80 | H-1 | 20:30 | IBF Falun U 1 - PerOls IBF | 2-0 | JAL |
To 2016-12-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
84 | P02 | 08:00 | Västerås IBS - Älvkarleby IK P03 | 8-0 | JAL | 1/8-final 2 | |
87 | F03-1 | 08:50 | WSK Lindesberg - IBF Borlänge | 0-3 | JAL | ||
90 | F03-1 | 09:40 | IBF Säter - Per-Ols IBF F04 | 2-0 | JAL | ||
93 | P02 | 10:30 | Vattjoms IK Röd - IBK Köping P03 | 6-1 | JAL | 1/4-final 4 | |
96 | P02 | 11:20 | Bele-Barkarby IF - Västerås IBS | 5-0 | JAL | 1/4-final 1 | |
99 | P04-2 | 12:10 | Huddinge IBS - Samuelsdals IF | 10-1 | JAL | ||
102 | H-1 | 13:00 | PerOls IBF - Sundborns GOIF | 4-3 | JAL | ||
105 | F03-1 | 13:50 | IBF Borlänge - KFUM Falun | 0-1 | JAL | ||
108 | P01 | 14:40 | Insjöns IF - Strömsbro IF | 2-3 | JAL | FINAL | |
111 | F01 | 15:30 | IFK Arboga IBK 2 - IBF Säter | 2-3 (FL) | JAL | FINAL | |
114 | H | 16:20 | IBF Falun U 1 - Gävle GIK | 3-2 | JAL | FINAL | |
116 | P02 | 17:10 | Bele-Barkarby IF - Vattjoms IK Röd | 3-2 | JAL | FINAL | |
117 | P04 | 18:00 | SAIK Innebandy - IBF Falun U | 3-1 | JAL | FINAL | |
118 | F03 | 18:50 | Dannemora/Österby F04 - KFUM Falun | 1-0 | JAL | FINAL |