22 |
P02-3 |
08:00 |
Samuelsdals IF P03 -
Dannemora/Österby P03
|
4-1
|
JAL |
|
|
23 |
P04-2 |
08:00 |
Bjursås IK P05 -
Västerås IBS P07
|
3-9
|
LU A |
|
|
24 |
P01-1 |
08:00 |
Insjöns IF -
HAIK
|
4-1
|
LU C |
|
|
25 |
P02-1 |
08:00 |
Kobra (Russia) -
Timrå IBC
|
3-3
|
LU D |
|
|
26 |
P04-1 |
08:50 |
WSK Lindesberg -
IBF Falun U
|
2-4
|
JAL |
|
|
27 |
P04-1 |
08:50 |
Bjursås IK -
Alfta IBK
|
6-1
|
LU A |
|
|
28 |
P01-1 |
08:50 |
IBF Falun U -
Strömsbro IF
|
1-2
|
LU C |
|
|
29 |
P06-1 |
08:50 |
IBF Borlänge P07 -
Kobra (RUS) P07
|
Dolt
|
LU D |
|
|
30 |
P02-3 |
09:40 |
Älvkarleby IK P03 -
IBK Köping P03
|
2-8
|
JAL |
|
|
31 |
F03-1 |
09:40 |
WSK Lindesberg -
Per-Ols IBF F04
|
5-1
|
LU A |
|
|
32 |
P06-1 |
09:40 |
Västerås IBS -
Samuelsdals IF
|
Dolt
|
LU C |
|
|
33 |
F01-1 |
09:40 |
IBF Säter -
IFK Arboga IBK 1
|
3-1
|
LU D |
|
|
34 |
H-1 |
10:30 |
Gävle GIK -
PerOls IBF
|
2-1
|
JAL |
|
|
35 |
F01-1 |
10:30 |
IBF Borlänge F02 -
Almunge IK
|
2-10
|
LU A |
|
|
36 |
P04-2 |
10:30 |
SAIK Innebandy -
Samuelsdals IF
|
7-0
|
LU C |
|
|
37 |
F01-1 |
10:30 |
IFK Arboga IBK 2 -
IBF Ludvika F02
|
6-1
|
LU D |
|
|
38 |
P01-1 |
11:20 |
Nås IF -
Insjöns IF
|
1-4
|
JAL |
|
|
39 |
P02-1 |
11:20 |
Timrå IBC -
Bele-Barkarby IF
|
0-4
|
LU A |
|
|
40 |
F03-1 |
11:20 |
KFUM Falun -
Dannemora/Österby F04
|
3-3
|
LU C |
|
|
41 |
P04-1 |
11:20 |
Kobra (Russia) -
IBF Falun U
|
3-0
|
LU D |
|
|
42 |
P02-2 |
12:10 |
Vattjoms IK Svart -
KFUM Falun
|
2-2
|
JAL |
|
|
43 |
P06-1 |
12:10 |
Vikarby IK -
IBF Borlänge P07
|
Dolt
|
LU A |
|
|
44 |
P01-1 |
12:10 |
HAIK -
Strömsbro IF
|
1-2
|
LU C |
|
|
45 |
P06-1 |
12:10 |
Kobra (RUS) P07 -
Samuelsdals IF
|
Dolt
|
LU D |
|
|
46 |
P02-3 |
13:00 |
IBK Köping P03 -
Dannemora/Österby P03
|
2-2
|
JAL |
|
|
47 |
F03-1 |
13:00 |
IBF Säter -
WSK Lindesberg
|
1-1
|
LU A |
|
|
48 |
P02-1 |
13:00 |
Vattjoms IK Röd -
Kobra (Russia)
|
2-1
|
LU C |
|
|
49 |
F01-1 |
13:50 |
IBF Ludvika F02 -
IBF Borlänge F02
|
4-2
|
JAL |
|
|
50 |
H-1 |
13:50 |
IBF Falun U 1 -
Gävle GIK
|
4-2
|
LU A |
|
|
51 |
P04-2 |
13:50 |
Huddinge IBS -
SAIK Innebandy
|
2-1
|
LU C |
|
|
52 |
F01-1 |
13:50 |
IFK Arboga IBK 2 -
IBF Säter
|
3-1
|
LU D |
|
|
53 |
F03-1 |
14:40 |
Per-Ols IBF F04 -
KFUM Falun
|
1-3
|
JAL |
|
|
54 |
P01-1 |
14:40 |
Insjöns IF -
IBF Falun U
|
5-4
|
LU A |
|
|
55 |
H-1 |
14:40 |
PerOls IBF -
IBF Falun U 2
|
3-3
|
LU C |
|
|
56 |
P04-2 |
14:40 |
Samuelsdals IF -
Bjursås IK P05
|
20-2
|
LU D |
|
|
57 |
P04-1 |
15:30 |
Kobra (Russia) -
WSK Lindesberg
|
7-0
|
JAL |
|
|
58 |
P06-1 |
15:30 |
IBF Borlänge P07 -
Västerås IBS
|
Dolt
|
LU A |
|
|
59 |
P02-2 |
15:30 |
Vattjoms IK Svart -
Västerås IBS
|
5-3
|
LU C |
|
|
60 |
F01-1 |
15:30 |
Almunge IK -
IFK Arboga IBK 1
|
5-1
|
LU D |
|
|
61 |
P02-3 |
16:20 |
Älvkarleby IK P03 -
Samuelsdals IF P03
|
3-10
|
JAL |
|
|
62 |
P02-1 |
16:20 |
Vattjoms IK Röd -
Timrå IBC
|
3-3
|
LU A |
|
|
63 |
P01-1 |
16:20 |
Nås IF -
HAIK
|
2-14
|
LU C |
|
|
64 |
P06-1 |
16:20 |
Vikarby IK -
Kobra (RUS) P07
|
Dolt
|
LU D |
|
|
65 |
P04-1 |
17:10 |
IBF Falun U -
Alfta IBK
|
7-1
|
JAL |
|
|
66 |
P04-2 |
17:10 |
Västerås IBS P07 -
SAIK Innebandy
|
0-16
|
LU A |
|
|
67 |
H-1 |
17:10 |
Sundborns GOIF -
IBF Falun U 1
|
1-6
|
LU C |
|
|
68 |
F01-1 |
17:10 |
IBF Borlänge F02 -
IFK Arboga IBK 2
|
0-11
|
LU D |
|
|
69 |
P02-1 |
18:00 |
Kobra (Russia) -
Bele-Barkarby IF
|
0-7
|
JAL |
|
|
70 |
P02-2 |
18:00 |
Västerås IBS -
KFUM Falun
|
2-2
|
LU A |
|
|
71 |
P04-2 |
18:00 |
Bjursås IK P05 -
Huddinge IBS
|
0-31
|
LU C |
|
|
72 |
F03-1 |
18:00 |
Dannemora/Österby F04 -
IBF Säter
|
2-1
|
LU D |
|
|
73 |
F03-1 |
18:50 |
IBF Borlänge -
Per-Ols IBF F04
|
8-1
|
JAL |
|
|
74 |
F01-1 |
18:50 |
IBF Säter -
Almunge IK
|
4-2
|
LU A |
|
|
75 |
F01-1 |
18:50 |
IFK Arboga IBK 1 -
IBF Ludvika F02
|
5-0
|
LU C |
|
|
76 |
P06-1 |
18:50 |
Västerås IBS -
Vikarby IK
|
Dolt
|
LU D |
|
|
77 |
H-1 |
19:40 |
Gävle GIK -
IBF Falun U 2
|
2-2
|
JAL |
|
|
78 |
P04-1 |
19:40 |
Bjursås IK -
Kobra (Russia)
|
5-2
|
LU A |
|
|
79 |
P01-1 |
19:40 |
IBF Falun U -
Nås IF
|
4-3
|
LU C |
|
|
80 |
H-1 |
20:30 |
IBF Falun U 1 -
PerOls IBF
|
2-0
|
JAL |
|
|
81 |
P04-1 |
20:30 |
Alfta IBK -
WSK Lindesberg
|
4-3
|
LU A |
|
|
82 |
P02-2 |
20:30 |
KFUM Falun -
Vattjoms IK Svart
|
0-1
|
LU C |
|
|
83 |
P04-2 |
20:30 |
Samuelsdals IF -
Västerås IBS P07
|
12-1
|
LU D |
|
|