Pojkar 05 (11)
Antal: 30
Fr 2018-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | C-1 | 09:00 | LSK - Piteå IF FF 1 | 3-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
22 | C-2 | 09:00 | Lira BK Blå - Piteå IF FF 2 | 1-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
2743 | C-3 | 10:00 | Lira BK Gul - STORFORS AIK | 3-1 | C 11-manna (Byavallen) | ||
53 | C-2 | 12:00 | Bergnäsets AIK (BAIK) - Svartbjörnsbyns IF | 1-4 | C 11-manna (Byavallen) | ||
55 | C-1 | 12:00 | Alviks IK - Sunderby SK | 2-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
2744 | C-3 | 15:00 | IFK Luleå 1 - Sävast AIF | 5-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
104 | C-1 | 16:00 | Piteå IF FF 1 - Alviks IK | 2-0 | C 11-manna (Byavallen) | ||
105 | C-2 | 16:00 | Piteå IF FF 2 - Bergnäsets AIK (BAIK) | 6-0 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
120 | C-1 | 18:00 | Sunderby SK - LSK | 1-5 | A 11-manna (Gstad) | ||
123 | C-2 | 18:00 | Svartbjörnsbyns IF - Lira BK Blå | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
2745 | C-3 | 19:00 | STORFORS AIK - IFK Luleå 1 | 1-5 | C 11-manna (Byavallen) |
Lö 2018-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2746 | C-3 | 08:00 | Sävast AIF - Lira BK Gul | 2-6 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
163 | C-1 | 09:00 | Sunderby SK - Piteå IF FF 1 | 2-3 | C 11-manna (Byavallen) | ||
164 | C-2 | 09:00 | Svartbjörnsbyns IF - Piteå IF FF 2 | 2-2 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
185 | C-1 | 10:00 | LSK - Alviks IK | 0-1 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
202 | C-2 | 11:00 | Lira BK Blå - Bergnäsets AIK (BAIK) | 4-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
2748 | C-3 | 13:00 | Lira BK Gul - IFK Luleå 1 | 1-4 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
2747 | C-3 | 18:00 | Sävast AIF - STORFORS AIK | 1-2 | F 11-manna (Bergnäset) |
Sö 2018-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2749 | C | 08:00 | Bergnäsets AIK (BAIK) - Sävast AIF | 2-1 | A 11-manna (Gstad) | B-1/4-final 2 | |
365 | C | 08:00 | STORFORS AIK - Sunderby SK | 2-4 | F 11-manna (Bergnäset) | B-1/4-final 4 | |
384 | C | 09:00 | IFK Luleå 1 - Piteå IF FF 1 | 1-3 | A 11-manna (Gstad) | A-1/4-final 4 | |
387 | C | 09:00 | Lira BK Blå - Lira BK Gul | 4-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | A-1/4-final 2 | |
442 | C | 12:00 | Alviks IK - Bergnäsets AIK (BAIK) | 1-2 | C 11-manna (Byavallen) | B-Semifinal 1 | |
447 | C | 12:00 | Svartbjörnsbyns IF - Sunderby SK | 3-2 | F 11-manna (Bergnäset) | B-Semifinal 2 | |
463 | C | 13:00 | LSK - Lira BK Blå | 3-1 | A 11-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
471 | C | 13:00 | Piteå IF FF 2 - Piteå IF FF 1 | 4-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | A-Semifinal 2 | |
506 | C | 16:00 | Lira BK Blå - Piteå IF FF 1 | 1-3 | C 11-manna (Byavallen) | A-Plac. 3-4 | |
507 | C | 16:00 | Alviks IK - Sunderby SK | 3-1 (STR) | F 11-manna (Bergnäset) | B-Plac. 3-4 | |
508 | C | 16:00 | Bergnäsets AIK (BAIK) - Svartbjörnsbyns IF | 0-4 | S1 11-manna (Sunderbyn) | B-FINAL | |
509 | C | 17:00 | LSK - Piteå IF FF 2 | 3-1 | A 11-manna (Gstad) | A-FINAL |