353 |
B |
20:00 |
Bodens BK FF -
Bergnäsets AIK
|
4-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/4-final 2 |
|
2771 |
K-1 |
20:00 |
IFK Luleå -
Rutvik SK
|
1-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
351 |
A |
20:00 |
IFK Kalix -
Spöland Vännäs IF
|
5-4
|
C 11-manna (Byavallen) |
Placeringsmatch |
|
352 |
B |
20:00 |
Luleå FC | LSK Svart -
Lira BK
|
2-1
|
F 11-manna (Bergnäset) |
1/4-final 4 |
|
2781 |
K-2 |
19:00 |
PIF FF | MSSK F05 LAG 1 -
Sunderby SK
|
0-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
2770 |
K-1 |
19:00 |
Lira BK -
Sävast AIF F-05
|
3-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
348 |
I-1 |
19:00 |
Alviks IK -
BAIK
|
2-1
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
347 |
B-17 |
19:00 |
FC Norrsken -
Gammelgårdens IF
|
2-3
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Placeringsmatch |
|
343 |
M-2 |
18:50 |
MSSK -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
361 |
E-1 |
18:50 |
Bodens BK FF -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
345 |
E-1 |
18:50 |
Luleå sk P 07-08 blå -
BAIK P 07
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
341 |
H-2 |
18:40 |
Hedens IF P10 Lag 2 -
Gammelstads IF P10 Vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
339 |
H-1 |
18:00 |
Sunderby SK Blå -
IFK Luleå 3
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
340 |
J-2 |
18:00 |
Lira BK F04 -
Sunderby SK
|
0-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
338 |
O-2 |
18:00 |
Gammelstads IF F09 -
Trångfors IF 2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
2747 |
C-3 |
18:00 |
Sävast AIF -
STORFORS AIK
|
1-2
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
331 |
J-1 |
18:00 |
IFK Luleå -
Storfors AIK, SAIK F04
|
0-2
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
333 |
A-1 |
18:00 |
IFK Kalix -
Notvikens IK
|
0-1
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
332 |
M-2 |
18:00 |
Sunderby SK2 -
LSK
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
334 |
M-1 |
18:00 |
Rutvik SK F07 -
Sunderby SK1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
335 |
O-1 |
18:00 |
Lira BK F09 gul -
Sunderby SK Lag 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
336 |
O-2 |
18:00 |
Sävast AIF -
Luleå sport klubb
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
337 |
M-1 |
18:00 |
LSK 2 -
Sävast AIF
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
327 |
P-2 |
17:20 |
Öjeby IF -
GIF F-10
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
328 |
H-2 |
17:20 |
IFK Luleå 2 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
329 |
G-2 |
17:20 |
SSK2 -
Luleå SK Gul
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
330 |
O-2 |
17:20 |
Rutvik SK 2 -
Lira BK F09 vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
326 |
E-2 |
17:10 |
RSK -
IFK Kalix
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
325 |
M-2 |
17:10 |
Lira Flickor 07 -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
313 |
E-1 |
17:10 |
Gammelstads IF -
PIF Vit
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
323 |
A-1 |
17:00 |
Lira BK | IFK Luleå vit -
Älvsby IF
|
1-3
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
322 |
A-2 |
17:00 |
Lira BK | IFK Luleå gul -
Spöland Vännäs IF
|
5-0
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
321 |
B-1 |
17:00 |
FC Norrsken -
Luleå FC | LSK Svart
|
0-1
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
320 |
J-2 |
17:00 |
Myckle F04 -
Älvsby IF
|
0-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
316 |
G-3 |
16:40 |
Bodens BK FF -
Rutvik SK
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
317 |
G-2 |
16:40 |
Gammelstads IF vit -
Luleå SK Röd
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
318 |
H-2 |
16:40 |
Luleå SK 2 -
Hedens IF P10 Lag 2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
319 |
O-1 |
16:40 |
Lira BK F09 blå -
Trångfors IF 1
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
310 |
M-1 |
16:20 |
IFK Luleå Blå -
Gammelstads IF F-07, Lag Svart
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
311 |
F-1 |
16:20 |
IFK Luleå 1 -
Älvsby IF 1
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
312 |
E-1 |
16:20 |
Öjeby IF -
Luleå sk P 07-08 blå
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
324 |
E-1 |
16:20 |
PIF Röd -
Bodens BK FF
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
314 |
E-2 |
16:20 |
Sunderby SK -
Luleå sk P 07-08 vit
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
315 |
E-2 |
16:20 |
Lira BK Gul -
IFK Luleå röd
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
307 |
G-3 |
16:00 |
LIRA BK P09 lag 2 -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
308 |
G-1 |
16:00 |
SSK1 -
Luleå SK Blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
309 |
J-1 |
16:00 |
Luleå SK F04 -
Sävast AIF
|
0-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
2779 |
K-2 |
16:00 |
Sunderby SK -
IFK Kalix
|
3-0
(WO) |
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
305 |
G-1 |
16:00 |
Gammelstad IF grön -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
302 |
I-1 |
16:00 |
SSK | GIF -
Alviks IK
|
1-2
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
2780 |
K-2 |
16:00 |
Storfors AIK f-05 -
Trångfors IF
|
2-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
304 |
G-3 |
16:00 |
Sävast AIF -
Luleå SK Vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
295 |
L-2 |
15:30 |
Lira BK Gul -
Storfors AIK
|
1-1
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
296 |
N-1 |
15:30 |
MSSK 1 -
FC Santa Claus 08-09
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
297 |
F-2 |
15:30 |
Lira BK Gul -
Gammelstads IF Grön
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
298 |
L-1 |
15:30 |
Lira BK Blå -
Rutvik SK
|
1-1
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
299 |
E-2 |
15:30 |
Svartbjörnsbyns IF P07 -
PIF Svart
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
300 |
F-1 |
15:30 |
RSK -
Överkalix IF P08
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
301 |
L-2 |
15:30 |
GIF F06 -
Luleå SK F06 Vit
|
0-6
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
293 |
P-1 |
15:20 |
Lira bk f10 blå -
BAIK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
294 |
G-1 |
15:20 |
Bergnäsets AIK -
IFK Luleå Röd
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
290 |
O-1 |
15:20 |
IFK LULEÅ F-09 -
Lira BK F09 gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
291 |
G-2 |
15:20 |
LIRA BK P09 -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
292 |
P-1 |
15:20 |
Älvsby IF F10 -
Notas F2010
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
289 |
P-1 |
15:20 |
Alviks IK lag 1 -
SSK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
285 |
J-2 |
15:00 |
Sunderby SK -
Gammelstads IF
|
0-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
286 |
A-2 |
15:00 |
Luleå SK -
Öjeby IF
|
2-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
287 |
B-1 |
15:00 |
IBFF | Öjeby IF -
Sunderby SK
|
0-1
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
288 |
A-1 |
15:00 |
Notvikens IK -
Bergnäsets AIK
|
1-3
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
278 |
E-1 |
14:40 |
IFK Luleå vit -
Älvsby if P07
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
279 |
H-1 |
14:40 |
Gammelstads IF P10 Grön -
IFK Luleå
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
280 |
O-2 |
14:40 |
Lira BK F09 vit -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
281 |
O-1 |
14:40 |
Älvsby IF -
Rutvik SK 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
282 |
O-2 |
14:40 |
Bergnäset AIK -
Rutvik SK 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
283 |
N-1 |
14:40 |
IFK Luleå Blå -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
284 |
N-2 |
14:40 |
Sunderby SK -
MSSK2
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
277 |
L-1 |
14:40 |
Luleå SK F06 Blå -
Sunderby SK
|
3-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
276 |
O-2 |
14:40 |
Sunderby SK Lag 2 -
Trångfors IF 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
272 |
M-2 |
14:40 |
FC Norrsken F07 -
Sunderby SK2
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
273 |
F-1 |
14:40 |
Sävast AIF -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
274 |
F-2 |
14:40 |
IFK Luleå 2 -
BAIK Lag 1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
275 |
H-1 |
14:40 |
Luleå SK -
Sunderby SK Blå
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
266 |
P-2 |
14:00 |
SSK2 -
Öjeby IF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
267 |
H-2 |
14:00 |
Gammelstads IF P10 Vit -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
268 |
J-1 |
14:00 |
Storfors AIK, SAIK F04 -
Bergnäset AIK
|
3-2
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
269 |
H-2 |
14:00 |
Bergnäsets AIK Vit -
Luleå SK 2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
270 |
H-1 |
14:00 |
Bergnäsets AIK Grön -
IFK Luleå 3
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
271 |
A-2 |
14:00 |
Spöland Vännäs IF -
Gammelstads IF
|
2-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
265 |
P-2 |
14:00 |
Alviks IK lag 2 -
Lira bk f10 gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
264 |
H-1 |
14:00 |
Hedens IF P10 Lag 1 -
Rutvik SK GRÖN
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
263 |
B-1 |
14:00 |
Luleå FC | LSK Svart -
Bergnäsets AIK
|
1-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
262 |
A-1 |
14:00 |
Älvsby IF -
IFK Kalix
|
2-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
259 |
M-2 |
13:50 |
Bergnäsets AIK -
MSSK
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
256 |
F-2 |
13:50 |
Bodens BK FF -
Älvsby IF 2
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
257 |
N-1 |
13:50 |
FC Norrsken -
Trångfors IF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
255 |
M-1 |
13:50 |
Gammelstads IF F-07, Lag Grön -
Sunderby SK1
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
260 |
N-2 |
13:50 |
Rutvik SK F08 -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
261 |
M-1 |
13:50 |
LSK 2 -
Santa Claus juniorit
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
258 |
E-1 |
13:50 |
Lira BK Blå -
PIF Röd
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
250 |
G-3 |
13:20 |
Luleå SK Vit -
Rutvik SK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
249 |
G-3 |
13:20 |
Sävast AIF -
LIRA BK P09 lag 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
251 |
H-2 |
13:20 |
Rutvik SK GUL -
Notvikens IK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
252 |
O-1 |
13:20 |
Trångfors IF 1 -
Sunderby SK Lag 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
253 |
G-1 |
13:20 |
Luleå SK Blå -
Notvikens IK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
254 |
G-2 |
13:20 |
Luleå SK Gul -
Luleå SK Röd
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
243 |
E-1 |
13:00 |
PIF Vit -
BAIK P 07
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
244 |
M-2 |
13:00 |
LSK -
Gammelstads IF F-07, Lag Vit
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
245 |
J-2 |
13:00 |
Älvsby IF -
Lira BK F04
|
0-1
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
246 |
F-1 |
13:00 |
Älvsby IF 1 -
Brändöns IF
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
247 |
E-1 |
13:00 |
IFK Kalix lag röd -
Öjeby IF
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
2748 |
C-3 |
13:00 |
Lira BK Gul -
IFK Luleå 1
|
1-4
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
242 |
N-2 |
13:00 |
Lira BK F08 -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
241 |
F-1 |
13:00 |
Sunderby SK P08 -
Gammelstad IF P08 Vit
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
238 |
J-1 |
13:00 |
Sävast AIF -
IFK Luleå
|
3-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
239 |
M-1 |
13:00 |
Rutvik SK F07 -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
2769 |
K-1 |
13:00 |
Rutvik SK -
Gammelstads IF
|
1-2
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
232 |
P-1 |
12:40 |
Notas F2010 -
SSK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
233 |
O-1 |
12:40 |
Älvsby IF -
Lira BK F09 blå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
234 |
G-2 |
12:40 |
SSK2 -
LIRA BK P09
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
235 |
H-2 |
12:40 |
Sunderby SK Gul -
Hedens IF P10 Lag 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
236 |
P-1 |
12:40 |
Älvsby IF F10 -
Lira bk f10 blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
237 |
G-1 |
12:40 |
SSK1 -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
229 |
E-2 |
12:10 |
IFK Luleå röd -
Svartbjörnsbyns IF P07
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
228 |
L-1 |
12:10 |
Rutvik SK -
Betsele if
|
1-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
231 |
E-2 |
12:10 |
Luleå sk P 07-08 vit -
RSK
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
230 |
L-2 |
12:10 |
Luleå SK F06 Vit -
FC Santa Claus juniorit
|
0-1
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
227 |
F-1 |
12:10 |
Lira BK Blå -
Öjeby IF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
226 |
L-2 |
12:10 |
Storfors AIK -
GIF F06
|
3-1
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
225 |
A-2 |
12:00 |
Öjeby IF -
Lira BK | IFK Luleå gul
|
0-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
218 |
B-1 |
12:00 |
Sunderby SK -
FC Norrsken
|
1-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
217 |
B-2 |
12:00 |
Gammelgårdens IF -
Bodens BK FF
|
0-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
220 |
O-2 |
12:00 |
Luleå sport klubb -
Bergnäset AIK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
219 |
O-1 |
12:00 |
Rutvik SK 1 -
IFK LULEÅ F-09
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
221 |
G-3 |
12:00 |
IFK Luleå Blå -
Bodens BK FF
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
222 |
I-1 |
12:00 |
BAIK -
SSK | GIF
|
0-0
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
223 |
G-1 |
12:00 |
IFK Luleå Röd -
Gammelstad IF grön
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
224 |
G-2 |
12:00 |
IFK Luleå Vit -
Gammelstads IF vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
213 |
P-1 |
11:20 |
BAIK -
Alviks IK lag 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
214 |
P-2 |
11:20 |
GIF F-10 -
Lira bk f10 gul
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
215 |
E-2 |
11:20 |
IFK Kalix -
Sunderby SK
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
216 |
L-1 |
11:20 |
Sunderby SK -
Lira BK Blå
|
0-2
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
212 |
H-1 |
11:20 |
Sunderby SK Blå -
Hedens IF P10 Lag 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
211 |
D-1 |
11:20 |
Sunderby SK 1 -
Lira BK
|
2-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
206 |
D-1 |
11:20 |
Gammelstads IF grön -
Bergnäsets AIK 1
|
4-4
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
208 |
F-1 |
11:20 |
Överkalix IF P08 -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
209 |
H-1 |
11:20 |
IFK Luleå -
Bergnäsets AIK Grön
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
210 |
D-2 |
11:20 |
Sunderby SK 2 -
Luleå SK
|
2-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
202 |
C-2 |
11:00 |
Lira BK Blå -
Bergnäsets AIK (BAIK)
|
4-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
2778 |
K-2 |
11:00 |
Trångfors IF -
PIF FF | MSSK F05 LAG 1
|
0-1
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
204 |
B-2 |
11:00 |
Storfors AIK -
Lira BK
|
6-1
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
2768 |
K-1 |
11:00 |
Sävast AIF F-05 -
IFK Luleå
|
0-5
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
198 |
P-2 |
10:40 |
Öjeby IF -
Alviks IK lag 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
199 |
H-2 |
10:40 |
IFK Luleå 2 -
Bergnäsets AIK Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
200 |
G-3 |
10:40 |
LIRA BK P09 lag 2 -
Luleå SK Vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
201 |
O-2 |
10:40 |
Sävast AIF -
Trångfors IF 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
197 |
H-1 |
10:40 |
Rutvik SK GRÖN -
Luleå SK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
196 |
H-1 |
10:40 |
IFK Luleå 3 -
Gammelstads IF P10 Grön
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
195 |
F-2 |
10:30 |
BAIK Lag 1 -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
194 |
N-2 |
10:30 |
IFK Luleå Vit -
Sunderby SK
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
193 |
E-1 |
10:30 |
Älvsby if P07 -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
192 |
E-2 |
10:30 |
PIF Svart -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
189 |
M-2 |
10:30 |
FC Norrsken F07 -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
190 |
F-2 |
10:30 |
Älvsby IF 2 -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
191 |
N-1 |
10:30 |
Bergnäsets AIK -
MSSK 1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
2777 |
K-2 |
10:00 |
IFK Kalix -
Storfors AIK f-05
|
0-3
(WO) |
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
181 |
O-1 |
10:00 |
Trångfors IF 1 -
Älvsby IF
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
182 |
O-2 |
10:00 |
Rutvik SK 2 -
Sunderby SK Lag 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
183 |
G-2 |
10:00 |
LIRA BK P09 -
Luleå SK Gul
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
184 |
H-2 |
10:00 |
Rutvik SK GUL -
Sunderby SK Gul
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
185 |
C-1 |
10:00 |
LSK -
Alviks IK
|
0-1
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
186 |
P-1 |
10:00 |
Lira bk f10 blå -
Notas F2010
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
187 |
G-1 |
10:00 |
Bergnäsets AIK -
Luleå SK Blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
2767 |
K-1 |
10:00 |
Gammelstads IF -
Lira BK
|
1-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
179 |
J-1 |
10:00 |
Bergnäset AIK -
Luleå SK F04
|
1-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
178 |
F-1 |
09:40 |
Gammelstad IF P08 Vit -
Sävast AIF
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
173 |
F-1 |
09:40 |
Brändöns IF -
RSK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
172 |
E-1 |
09:40 |
BAIK P 07 -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
174 |
N-2 |
09:40 |
Sävast AIF -
Rutvik SK F08
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
175 |
M-2 |
09:40 |
Gammelstads IF F-07, Lag Vit -
MSSK
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
176 |
E-1 |
09:40 |
IFK Kalix lag röd -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
177 |
N-1 |
09:40 |
Trångfors IF -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
166 |
O-2 |
09:20 |
Lira BK F09 vit -
Luleå sport klubb
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
167 |
G-3 |
09:20 |
Rutvik SK -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
168 |
H-2 |
09:20 |
Luleå SK 2 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
169 |
O-1 |
09:20 |
Rutvik SK 1 -
Sunderby SK Lag 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
170 |
G-1 |
09:20 |
Notvikens IK -
IFK Luleå Röd
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
171 |
G-2 |
09:20 |
Luleå SK Röd -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
165 |
B-1 |
09:00 |
Bergnäsets AIK -
IBFF | Öjeby IF
|
3-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
164 |
C-2 |
09:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
Piteå IF FF 2
|
2-2
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
163 |
C-1 |
09:00 |
Sunderby SK -
Piteå IF FF 1
|
2-3
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
162 |
A-2 |
09:00 |
Gammelstads IF -
Luleå SK
|
0-2
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
155 |
L-2 |
08:50 |
FC Santa Claus juniorit -
Lira BK Gul
|
0-0
|
B 7-manna (Gstad) |
|
|
157 |
F-1 |
08:50 |
Öjeby IF -
Sunderby SK P08
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
156 |
M-1 |
08:50 |
Santa Claus juniorit -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
158 |
L-1 |
08:50 |
Betsele if -
Luleå SK F06 Blå
|
1-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
159 |
E-1 |
08:50 |
IFK Luleå blå -
Sävast Aif P 07
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
160 |
M-2 |
08:50 |
Bergnäsets AIK -
LSK
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
161 |
N-1 |
08:50 |
FC Santa Claus 08-09 -
FC Norrsken
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
151 |
G-3 |
08:40 |
Bodens BK FF -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
152 |
H-1 |
08:40 |
Hedens IF P10 Lag 1 -
IFK Luleå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
154 |
O-2 |
08:40 |
Bergnäset AIK -
Gammelstads IF F09
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
150 |
P-2 |
08:40 |
Lira bk f10 gul -
SSK2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
149 |
P-1 |
08:40 |
SSK 1 -
BAIK
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
140 |
D-2 |
08:00 |
Luleå SK -
Gammelstads IF
|
2-4
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
142 |
G-1 |
08:00 |
Gammelstad IF grön -
SSK1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
141 |
P-2 |
08:00 |
Alviks IK lag 2 -
GIF F-10
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
144 |
H-1 |
08:00 |
Bergnäsets AIK Grön -
Gammelstads IF P10 Grön
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
143 |
A-1 |
08:00 |
Bergnäsets AIK -
Lira BK | IFK Luleå vit
|
1-5
|
F 11-manna (Bergnäset) |
|
|
145 |
P-1 |
08:00 |
Alviks IK lag 1 -
Älvsby IF F10
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
146 |
N-2 |
08:00 |
MSSK2 -
Lira BK F08
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
139 |
D-1 |
08:00 |
Lira BK -
Bergnäsets AIK 1
|
4-2
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
135 |
F-2 |
08:00 |
Gammelstads IF Grön -
Bodens BK FF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
137 |
G-2 |
08:00 |
Gammelstads IF vit -
SSK2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
138 |
H-2 |
08:00 |
Bergnäsets AIK Vit -
Gammelstads IF P10 Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
2746 |
C-3 |
08:00 |
Sävast AIF -
Lira BK Gul
|
2-6
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
136 |
D-1 |
08:00 |
Sunderby SK 1 -
Gammelstads IF grön
|
2-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
147 |
F-1 |
08:00 |
Notvikens IK -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
132 |
B-2 |
08:00 |
Lira BK -
Bodens BK FF
|
1-3
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
134 |
J-2 |
08:00 |
Gammelstads IF -
Myckle F04
|
2-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|