180 |
P04-1 |
08:00 |
Töjnan IBK -
Hässelby SK lag 1
|
2-6
|
ENV |
|
|
181 |
HM-3 |
08:00 |
Fyrvaktar Elofs BK -
John Pohlman Fan Club
|
9-1
|
HBO |
|
|
182 |
P02-1 |
08:00 |
Salems IF -
Strängnäs IBK
|
5-1
|
JA 1 |
|
|
183 |
P02-3 |
08:00 |
Ingarö IF -
Ledbergs IBF
|
2-3
|
JA 2 |
|
|
184 |
F01-2 |
08:00 |
Nykvarns IF -
Sandvikens AIK/Gävle GIK
|
13-5
|
Lu A |
|
|
185 |
P03-3 |
08:00 |
Erikslunds KF -
IBF Offensiv Lidingö
|
8-0
|
Lu B |
|
|
186 |
F02-1 |
08:00 |
Råsunda IS -
FBS Bohemians (CZ)
|
0-7
|
Lu C |
|
|
187 |
P02-3 |
08:00 |
Fatpipe Vosy Praha (CZ) -
Farsta IBK
|
2-5
|
Lu D |
|
|
188 |
HM-1 |
08:00 |
FC Wolverines -
Falun Västra
|
3-6
|
MH |
|
|
189 |
HM-2 |
08:00 |
Främby United -
IMA
|
1-12
|
ORN |
|
|
190 |
P04-2 |
08:00 |
FBK Start 98 Kunratice (CZ) -
Bele Barkarby IF
|
6-1
|
SLA |
|
|
191 |
F03-2 |
08:50 |
Vallentuna/Åkersberga -
IBF Falun U
|
4-0
|
ENV |
|
|
192 |
P02-1 |
08:50 |
Tungelsta IF -
Hässelby SK IBK
|
2-6
|
HBO |
|
|
193 |
F03-2 |
08:50 |
Vallentuna/Järfälla -
Hagunda IF
|
3-5
|
JA 1 |
|
|
194 |
P04-3 |
08:50 |
Västerhaninge IBK lag 2 -
IBF Falun U
|
0-3
|
JA 2 |
|
|
195 |
P04-3 |
08:50 |
Hässelby SK lag 2 -
Floorball Chodov 1 (CZ)
|
0-6
|
Lu A |
|
|
196 |
P04-1 |
08:50 |
KFUM Falun -
Nykvarns IF Svart
|
4-4
|
Lu B |
|
|
197 |
F00-2 |
08:50 |
Fagerås BK -
Floorball Chodov (CZ)
|
2-2
|
Lu C |
|
|
198 |
F02-1 |
08:50 |
Tullinge (F03) -
Grankulla IFK (FIN)
|
4-2
|
Lu D |
|
|
199 |
P02-2 |
08:50 |
IBF Offensiv Lidingö -
Telge SIBK (P03)
|
8-1
|
MH |
|
|
200 |
P02-2 |
08:50 |
KFUM Falun -
Ankarsviks BK
|
1-8
|
ORN |
|
|
201 |
P02-2 |
08:50 |
Bele Barkarby IF -
FBS Slavia Plzen (CZ)
|
1-1
|
SLA |
|
|
202 |
P06-1 |
09:40 |
Västerhaninge IBK (P07) -
Värmdö IF Blå (P07)
|
Dolt
|
ENV |
|
|
203 |
P05-1 |
09:40 |
Rotebro IS IBK 1 -
AIK
|
Dolt
|
HBO |
|
|
204 |
P01-4 |
09:40 |
Team Thurgau (CHE) -
Västerås IB
|
1-0
|
JA 1 |
|
|
205 |
DJ-1 |
09:40 |
Vendelsö IK -
Älvsjö AIK Vit
|
2-5
|
JA 2 |
|
|
206 |
P04-2 |
09:40 |
Nykvarns IF Vit -
Slavia Plzen (CZ)
|
5-0
|
Lu A |
|
|
207 |
P05-1 |
09:40 |
Rotebro IS IBK 2 -
4 Player Team (CZ)
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
208 |
F02-2 |
09:40 |
WSK Lindesberg -
Team Thurgau (CHE)
|
2-1
|
Lu C |
|
|
209 |
F03-1 |
09:40 |
Västerhaninge IBK (F04) -
Lamadjurets Aibc (F04)
|
0-7
|
Lu D |
|
|
210 |
P01-3 |
09:40 |
Åkersberga IBF -
Öjebyns IBF
|
6-1
|
MH |
|
|
211 |
P06-1 |
09:40 |
Samuelsdals IF (P07) -
IBF Falun U (P07)
|
Dolt
|
ORN |
|
|
212 |
P05-1 |
09:40 |
Ingarö IF -
KFUM Falun
|
Dolt
|
SLA |
|
|
213 |
P03-1 |
10:30 |
Grimsta AIK -
Nyborg IL (NOR)
|
8-1
|
ENV |
|
|
214 |
P06-1 |
10:30 |
IBF Falun U -
Brno Stars (CZ)
|
Dolt
|
HBO |
|
|
215 |
F03-1 |
10:30 |
Värmdö IF (F04) -
FBS Bohemians (CZ) (F04)
|
1-2
|
JA 1 |
|
|
216 |
HJ18-4 |
10:30 |
IBF Falun U 2 -
Ledbergs IBF
|
0-4
|
JA 2 |
|
|
217 |
P00-4 |
10:30 |
Pixbo/Wallenstam IBF -
Rotebro IS IBK
|
8-2
|
Lu A |
|
|
218 |
P06-1 |
10:30 |
Västerhaninge IBK -
FBK Start 98 Kunratice (CZ)
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
219 |
DJ-2 |
10:30 |
Sportlife Kungälv IBK/ALE -
Älvsjö AIK Blå
|
4-0
|
Lu C |
|
|
220 |
P00-4 |
10:30 |
Västerås IBS -
IK Sirius IBK
|
1-1
|
Lu D |
|
|
221 |
DJ-1 |
10:30 |
Bele Barkarby DJ B -
IBF Falun U 1
|
2-1
|
MH |
|
|
222 |
P04-3 |
10:30 |
Jakobsberg IBF -
Lillån IBK
|
2-3
|
ORN |
|
|
223 |
P06-1 |
10:30 |
4 Player Team (CZ) -
Värmdö IF
|
Dolt
|
SLA |
|
|
224 |
H-2 |
11:20 |
Sundborns GOIF -
Tungelsta IF
|
3-11
|
ENV |
|
|
225 |
F02-2 |
11:20 |
Värmdö IF -
Floorball Chodov (CZ)
|
1-1
|
HBO |
|
|
226 |
F01-1 |
11:20 |
IBF Dalen -
Fagerås BK
|
3-1
|
JA 1 |
|
|
227 |
H-1 |
11:20 |
Pixbo/Wallenstam IBF -
Älvsjö AIK
|
5-3
|
JA 2 |
|
|
228 |
P01-4 |
11:20 |
Ingarö IF -
Nykvarns IF
|
2-2
|
Lu A |
|
|
229 |
F00-1 |
11:20 |
FBK Fatpioe Vosy Praha (CZ) -
KFUM Kumla
|
2-0
|
Lu B |
|
|
230 |
P02-3 |
11:20 |
Frölunda IBK -
Fatpipe Vosy Praha (CZ)
|
4-1
|
Lu C |
|
|
231 |
P03-2 |
11:20 |
Floorball Chodov (CZ) -
IBK Sundsvall/Härnösand
|
1-4
|
Lu D |
|
|
232 |
H-3 |
11:20 |
Surahammars IBF -
Täby FC
|
2-13
|
MH |
|
|
233 |
DJ-2 |
11:20 |
Djurgården Innebandy -
Kumla IBK
|
2-2
|
ORN |
|
|
234 |
F00-1 |
11:20 |
Nyborg IL/Jemtland (NOR) -
Sigtuna IF IBK
|
1-2
|
SLA |
|
|
235 |
HJ18-2 |
12:10 |
Karlstad IBF -
Järfälla IBK
|
1-4
|
ENV |
|
|
236 |
H-1 |
12:10 |
4 Player Team (CZ) -
Insjöns IF BK
|
1-10
|
HBO |
|
|
237 |
P01-2 |
12:10 |
Floorball Chodov (CZ) -
Ekerö IK
|
2-2
|
JA 1 |
|
|
238 |
H-2 |
12:10 |
Floorball Chodov (CZ) -
Lockerud/Mariestad
|
0-2
|
JA 2 |
|
|
239 |
P02-3 |
12:10 |
Nykvarns IF -
Ingarö IF
|
1-2
|
Lu A |
|
|
240 |
P00-1 |
12:10 |
Ostrava Selection (CZ) -
Farsta IBK
|
1-3
|
Lu B |
|
|
241 |
F01-1 |
12:10 |
Bele Barkarby IF -
Rotebro IS IBK
|
3-0
|
Lu C |
|
|
242 |
P03-4 |
12:10 |
Ledbergs IBF -
Team Thurgau (CHE)
|
4-3
|
Lu D |
|
|
243 |
HJ18-3 |
12:10 |
KFUM Norrköping IBF -
Torshälla IBK
|
6-1
|
MH |
|
|
244 |
HJ18-1 |
12:10 |
IBF Falun U 1 -
Håsta IBK
|
2-2
|
ORN |
|
|
245 |
F00-2 |
12:10 |
Pixbo/Wallenstam IBF -
Sköndals IK
|
2-2
|
SLA |
|
|
246 |
P05-1 |
13:00 |
KFUM Falun -
AIK
|
Dolt
|
ENV |
|
|
247 |
P05-1 |
13:00 |
Floorball Chodov (CZ) -
Rotebro IS IBK 2
|
Dolt
|
HBO |
|
|
248 |
HJ18-2 |
13:00 |
IBF Örebro -
Torpedo Havilov (CZ)
|
6-1
|
JA 1 |
|
|
249 |
HJ18-3 |
13:00 |
Älvsjö AIK IBF -
Lokomotiv Kotafka (CZ)
|
3-3
|
JA 2 |
|
|
250 |
P02-4 |
13:00 |
Nykvarns IF P03 -
Rosersbergs IK
|
5-0
|
Lu A |
|
|
251 |
P05-1 |
13:00 |
4 Player Team (CZ) -
Ingarö IF
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
252 |
P00-1 |
13:00 |
4 Player Team (CZ) -
Vendelsö IK
|
2-4
|
Lu C |
|
|
253 |
P01-5 |
13:00 |
Espoo Loiske (FIN) -
Rotebro IS IBK
|
1-2
|
Lu D |
|
|
254 |
HJ18-6 |
13:00 |
Täby FC -
Bele Barkarby IF IBF
|
2-4
|
MH |
|
|
255 |
P06-1 |
13:00 |
Värmdö IF Vit (P07) -
Samuelsdals IF (P07)
|
Dolt
|
ORN |
|
|
256 |
HM-1 |
13:00 |
ISBH IK -
Noll Karaktär
|
1-6
|
SLA |
|
|
257 |
P00-3 |
13:50 |
Ledbergs IBF -
Landvetter Wings
|
2-1
|
ENV |
|
|
258 |
P06-1 |
13:50 |
Töjnan IBK -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
HBO |
|
|
259 |
P00-3 |
13:50 |
FBS Slavia Plzen (CZ) -
Nykvarns IF
|
1-4
|
JA 1 |
|
|
260 |
P01-1 |
13:50 |
Karlstad IBF -
Åby IBK Vit
|
5-2
|
JA 2 |
|
|
261 |
HJ18-4 |
13:50 |
IBF Falun U 2 -
Pixbo/Wallenstam IBF
|
2-4
|
Lu A |
|
|
262 |
P06-1 |
13:50 |
Floorball Chodov (CZ) -
IBF Falun U
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
263 |
HJ18-1 |
13:50 |
Ingarö IF -
FBK Start 98 Kunratice (CZ)
|
7-2
|
Lu C |
|
|
264 |
P00-2 |
13:50 |
Bohemians (CZ) -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
2-0
|
Lu D |
|
|
265 |
P02-2 |
13:50 |
Bele Barkarby IF -
IBF Offensiv Lidingö
|
2-2
|
MH |
|
|
266 |
P00-2 |
13:50 |
IBK Sundsvall U -
IBF Falun U
|
8-2
|
ORN |
|
|
267 |
P06-1 |
13:50 |
FBK Start 98 Kunratice (CZ) -
Värmdö IF
|
Dolt
|
SLA |
|
|
268 |
P00-2 |
14:40 |
Älvsjö AIK -
Skoghall IBK
|
1-3
|
ENV |
|
|
269 |
P01-5 |
14:40 |
Timrå IBC -
Åby IBK Svart
|
4-4
|
HBO |
|
|
270 |
HJ18-3 |
14:40 |
Telge SIBK -
Lindås Waves IBK
|
3-6
|
JA 1 |
|
|
271 |
HJ18-5 |
14:40 |
Tungelsta IF -
Tuomarilan Urheilijat (FIN)
|
1-2
|
JA 2 |
|
|
272 |
D-1 |
14:40 |
Vendelsö IK DJ Vit -
Sundborns GOIF
|
1-1
|
Lu A |
|
|
273 |
P01-3 |
14:40 |
IBF Falun U -
Tillberga IK U/ Per Ols
|
1-3
|
Lu B |
|
|
274 |
HJ18-1 |
14:40 |
FBC Aspen -
Sarpsborg IBK/HIBS (NOR)
|
3-2
|
Lu C |
|
|
275 |
HJ18-2 |
14:40 |
WSK Lindesberg -
Onyx IBS
|
2-5
|
Lu D |
|
|
276 |
P00-3 |
14:40 |
Sigtuna IF -
Nyborg IL (NOR)
|
6-0
|
MH |
|
|
277 |
HJ18-6 |
14:40 |
Borås IBF/Rydboholm SK -
IBK Sundsvall U
|
3-0
|
ORN |
|
|
278 |
HM-3 |
14:40 |
Våmhus Eagles -
YNWA
|
1-6
|
SLA |
|
|
279 |
HJ18-5 |
15:30 |
Farsta IBK 1 -
Trosa Edanö IBK
|
4-1
|
ENV |
|
|
280 |
D-1 |
15:30 |
Karlstad IBF U -
Vendelsö IK
|
2-1
|
HBO |
|
|
281 |
HJ18-4 |
15:30 |
Västerås IBS -
Rotebro IS
|
2-2
|
JA 1 |
|
|
282 |
P00-1 |
15:30 |
Bele Barkarby IF IBF -
Partille IB
|
2-2
|
JA 2 |
|
|
283 |
P01-1 |
15:30 |
FBC Lerum -
Insjöns IF
|
3-3
|
Lu A |
|
|
284 |
P02-4 |
15:30 |
Grimsta AIK -
Floorball Chodov (CZ)
|
2-4
|
Lu B |
|
|
285 |
P03-1 |
15:30 |
Samuelsdals IF -
4 Player Team lag (CZ)
|
1-4
|
Lu C |
|
|
286 |
D-1 |
15:30 |
Nykvarns IF -
Kumla IBK
|
6-0
|
Lu D |
|
|
287 |
P04-2 |
15:30 |
Västerhaninge IBK lag 1 -
Ingarö IF
|
4-0
|
MH |
|
|
288 |
P06-1 |
15:30 |
IBF Falun U (P07) -
Värmdö IF Blå (P07)
|
Dolt
|
ORN |
|
|
289 |
HM-1 |
16:20 |
BK Ockra -
Falun Västra
|
4-1
|
ENV |
|
|
290 |
F00-1 |
16:20 |
FBC Lerum -
KFUM Kumla
|
6-0
|
HBO |
|
|
291 |
P03-4 |
16:20 |
Farsta IBK -
Jakobsbergs IBF
|
7-3
|
JA 1 |
|
|
292 |
P04-1 |
16:20 |
Hässelby SK lag 1 -
Floorball Chodov 2 (CZ)
|
4-0
|
JA 2 |
|
|
293 |
P02-4 |
16:20 |
Telge SIBK -
Nykvarns IF P03
|
4-3
|
Lu A |
|
|
294 |
HJ18-4 |
16:20 |
Ledbergs IBF -
IBF Pressburg (SL)
|
1-1
|
Lu B |
|
|
295 |
P03-2 |
16:20 |
Telge SIBK -
Tikkurilan Tiikerit (FIN)
|
5-7
|
Lu C |
|
|
296 |
P03-3 |
16:20 |
Paskov Saurians (CZ) -
Örebro SK
|
5-1
|
Lu D |
|
|
297 |
P02-3 |
16:20 |
Farsta IBK -
Ledbergs IBF
|
1-3
|
MH |
|
|
298 |
P04-3 |
16:20 |
IBF Falun U -
Hässelby SK lag 2
|
0-3
|
ORN |
|
|
299 |
P02-2 |
16:20 |
FBS Slavia Plzen (CZ) -
KFUM Falun
|
8-2
|
SLA |
|
|
300 |
P04-1 |
17:10 |
Töjnan IBK -
KFUM Falun
|
1-3
|
ENV |
|
|
301 |
HM-3 |
17:10 |
Dag och Natt -
John Pohlman Fan Club
|
4-3
|
HBO |
|
|
302 |
P02-1 |
17:10 |
4 Player Team lag (CZ) -
Strängnäs IBK
|
5-1
|
JA 1 |
|
|
303 |
P02-4 |
17:10 |
Bollnäs Hertsjö IBF -
Rosersbergs IK
|
3-2
|
JA 2 |
|
|
304 |
F00-2 |
17:10 |
FBC Engelholm -
Floorball Chodov (CZ)
|
2-1
|
Lu A |
|
|
305 |
F01-1 |
17:10 |
Telge SIBK -
Pixbo Wallenstam IBF
|
1-3
|
Lu B |
|
|
306 |
P03-3 |
17:10 |
Ankarsviks BK -
IBF Offensiv Lidingö
|
2-6
|
Lu C |
|
|
307 |
F01-2 |
17:10 |
Sirius IBK -
Värmdö IF
|
3-0
|
Lu D |
|
|
308 |
HM-2 |
17:10 |
Sundborns GOIF -
Systembo-laget
|
1-11
|
MH |
|
|
309 |
P06-1 |
17:10 |
Västerhaninge IBK (P07) -
Töjnan IBK
|
Dolt
|
ORN |
|
|
310 |
HJ18-1 |
18:00 |
Håsta IBK -
FBC Aspen
|
2-1
|
ENV |
|
|
311 |
P00-3 |
18:00 |
Nyborg IL (NOR) -
FBS Slavia Plzen (CZ)
|
0-10
|
HBO |
|
|
312 |
P01-5 |
18:00 |
Åby IBK Svart -
Nykvarns IF P 02
|
3-5
|
JA 1 |
|
|
313 |
P03-4 |
18:00 |
Team Thurgau (CHE) -
IBF Gagnef
|
3-2
|
JA 2 |
|
|
314 |
P04-1 |
18:00 |
4 Player Team (CZ) -
Nykvarns IF Svart
|
4-5
|
Lu A |
|
|
315 |
P06-1 |
18:00 |
Värmdö IF Vit (P07) -
Floorball Chodov (CZ)
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
316 |
P04-3 |
18:00 |
Floorball Chodov 1 (CZ) -
Lillån IBK
|
4-4
|
Lu C |
|
|
317 |
P04-2 |
18:00 |
Bele Barkarby IF -
Slavia Plzen (CZ)
|
3-3
|
Lu D |
|
|
318 |
H-1 |
18:00 |
Älvsjö AIK -
IBF Offensiv Lidingö
|
4-3
|
MH |
|
|
319 |
HM-2 |
18:00 |
BK Tigers -
IMA
|
0-11
|
ORN |
|
|
320 |
F00-1 |
18:00 |
Sigtuna IF IBK -
FBK Fatpioe Vosy Praha (CZ)
|
1-3
|
SLA |
|
|
321 |
P04-3 |
18:50 |
Västerhaninge IBK lag 2 -
Jakobsberg IBF
|
1-3
|
ENV |
|
|
322 |
P04-2 |
18:50 |
Ingarö IF -
FBK Start 98 Kunratice (CZ)
|
4-2
|
HBO |
|
|
323 |
P02-2 |
18:50 |
Ankarsviks BK -
Telge SIBK (P03)
|
12-0
|
JA 1 |
|
|
324 |
P01-2 |
18:50 |
Täby FC -
Floorball Chodov (CZ)
|
1-4
|
JA 2 |
|
|
325 |
P03-1 |
18:50 |
4 Player Team lag (CZ) -
Nyborg IL (NOR)
|
15-1
|
Lu A |
|
|
326 |
P03-1 |
18:50 |
Nykvarns IF -
Samuelsdals IF
|
3-3
|
Lu B |
|
|
327 |
P00-4 |
18:50 |
Rotebro IS IBK -
Floorball Chodov (CZ)
|
2-4
|
Lu C |
|
|
328 |
DJ-1 |
18:50 |
Älvsjö AIK Vit -
FBC Lerum
|
1-1
|
Lu D |
|
|
329 |
P04-2 |
18:50 |
Västerhaninge IBK lag 1 -
Nykvarns IF Vit
|
2-1
|
MH |
|
|
330 |
D-1 |
18:50 |
Sundborns GOIF -
Karlstad IBF U
|
1-0
|
ORN |
|
|
331 |
HM-1 |
18:50 |
Noll Karaktär -
FC Wolverines
|
2-4
|
SLA |
|
|
332 |
D-1 |
19:40 |
Vendelsö IK -
Nykvarns IF
|
2-4
|
ENV |
|
|
333 |
P01-1 |
19:40 |
Insjöns IF -
Bohemians (CZ)
|
5-4
|
HBO |
|
|
334 |
F01-2 |
19:40 |
KFUM Kumla -
Sandvikens AIK/Gävle GIK
|
5-5
|
JA 1 |
|
|
335 |
F01-1 |
19:40 |
Rotebro IS IBK -
IBF Dalen
|
0-0
|
JA 2 |
|
|
336 |
DJ-2 |
19:40 |
Älvsjö AIK Blå -
IBF Falun U 2
|
2-4
|
Lu A |
|
|
337 |
P02-4 |
19:40 |
Floorball Chodov (CZ) -
Telge SIBK
|
2-0
|
Lu B |
|
|
338 |
HJ18-1 |
19:40 |
FBK Start 98 Kunratice (CZ) -
IBF Falun U 1
|
0-1
|
Lu C |
|
|
339 |
P00-1 |
19:40 |
Partille IB -
4 Player Team (CZ)
|
8-0
|
Lu D |
|
|
340 |
HJ18-2 |
19:40 |
Järfälla IBK -
WSK Lindesberg
|
7-4
|
MH |
|
|
341 |
HJ18-3 |
19:40 |
Torshälla IBK -
Telge SIBK
|
3-2
|
ORN |
|
|
342 |
HJ18-6 |
20:30 |
Bele Barkarby IF IBF -
Farsta IBK 2
|
1-0
|
ENV |
|
|
343 |
HJ18-3 |
20:30 |
Lokomotiv Kotafka (CZ) -
KFUM Norrköping IBF
|
4-6
|
HBO |
|
|
344 |
P00-1 |
20:30 |
Vendelsö IK -
Ostrava Selection (CZ)
|
1-1
|
JA 1 |
|
|
345 |
P03-2 |
20:30 |
Tikkurilan Tiikerit (FIN) -
Huddinge IBS
|
0-6
|
JA 2 |
|
|
346 |
P02-1 |
20:30 |
4 Player Team lag (CZ) -
Tungelsta IF
|
3-1
|
Lu A |
|
|
347 |
HJ18-2 |
20:30 |
Torpedo Havilov (CZ) -
Karlstad IBF
|
3-1
|
Lu B |
|
|
348 |
P02-1 |
20:30 |
Team Thurgau (CHE) -
Salems IF
|
4-2
|
Lu C |
|
|
349 |
H-2 |
20:30 |
Sundborns GOIF -
Floorball Chodov (CZ)
|
6-4
|
Lu D |
|
|
350 |
HJ18-5 |
20:30 |
Tuomarilan Urheilijat (FIN) -
Lindome IBK
|
1-8
|
ORN |
|
|
351 |
D-1 |
21:20 |
Kumla IBK -
Vendelsö IK DJ Vit
|
2-4
|
ENV |
|
|
352 |
P02-4 |
21:20 |
Bollnäs Hertsjö IBF -
Grimsta AIK
|
1-3
|
HBO |
|
|
353 |
F00-2 |
21:20 |
Fagerås BK -
Pixbo/Wallenstam IBF
|
1-3
|
JA 1 |
|
|
354 |
P03-3 |
21:20 |
Örebro SK -
Erikslunds KF
|
2-1
|
JA 2 |
|
|
355 |
P01-4 |
21:20 |
Västerås IB -
Örebro SK U
|
4-1
|
Lu A |
|
|
356 |
F00-1 |
21:20 |
Nyborg IL/Jemtland (NOR) -
FBC Lerum
|
0-2
|
Lu B |
|
|
357 |
P00-2 |
21:20 |
IBF Falun U -
Älvsjö AIK
|
3-0
|
Lu C |
|
|
358 |
P00-3 |
21:20 |
Landvetter Wings -
Sigtuna IF
|
3-2
|
Lu D |
|
|
359 |
P01-3 |
21:20 |
Öjebyns IBF -
IBF Offensiv Lidingö
|
1-3
|
ORN |
|
|
360 |
P01-2 |
22:10 |
IBF Dalen -
Ankarsviks BK
|
1-2
|
ENV |
|
|
361 |
P00-3 |
22:10 |
Nykvarns IF -
Ledbergs IBF
|
3-2
|
HBO |
|
|
362 |
HJ18-2 |
22:10 |
Onyx IBS -
IBF Örebro
|
3-3
|
JA 1 |
|
|
363 |
H-3 |
22:10 |
Partille IBS -
Surahammars IBF
|
12-1
|
JA 2 |
|
|
364 |
H-2 |
22:10 |
Tungelsta IF -
Köpings IS
|
7-4
|
Lu A |
|
|
365 |
P00-2 |
22:10 |
Skoghall IBK -
Bohemians (CZ)
|
4-1
|
Lu B |
|
|
366 |
H-3 |
22:10 |
Täby FC -
Farsta IBK
|
4-4
|
Lu C |
|
|
367 |
HJ18-1 |
22:10 |
Sarpsborg IBK/HIBS (NOR) -
Ingarö IF
|
4-6
|
Lu D |
|
|