Herr division 2-8
Antal: 39
To 2016-05-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | H28-1 | 13:10 | Lokomotiv Tumba - Surahammars IBF | 4-1 | HBO | ||
45 | H28-2 | 14:00 | HAIK - Märsta IBS | 5-5 | HBO | ||
47 | H28-3 | 14:00 | Rotebro IS IBK - SK Vide | 0-5 (WO) | Lu B | ||
63 | H28-3 | 15:40 | Krylbo AIS - Floorball Chodov CZ | 1-6 | Lu B | ||
105 | H28-4 | 20:40 | Tyresö/Trollbäcken IBK - IBF Falun U | 3-4 | HBO | ||
116 | H28-2 | 21:30 | Täby FC U - HAIK | 4-4 | Lu D |
Fr 2016-05-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
142 | H28-3 | 10:30 | SK Vide - Krylbo AIS | 2-1 | FA 2 | ||
159 | H28-4 | 12:10 | IBF Falun U - Timrå IBC | 1-1 | HBO | ||
161 | H28-4 | 12:10 | Bele Barkarby IF - Tyresö/Trollbäcken IBK | 3-1 | Lu B | ||
167 | H28-1 | 13:00 | Insjöns IF BK - Lokomotiv Tumba | 3-1 | HBO | ||
170 | H28-3 | 13:00 | Floorball Chodov CZ - Rotebro IS IBK | 5-0 (WO) | Lu C | ||
218 | H28-1 | 18:00 | Surahammars IBF - Åkersberga IBF | 2-2 | Lu C | ||
219 | H28-2 | 18:00 | Offensiv Lidingö - Täby FC U | 6-2 | Lu D |
Lö 2016-05-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
289 | H28-3 | 09:40 | Floorball Chodov CZ - SK Vide | 2-3 | Lu B | ||
290 | H28-4 | 09:40 | Timrå IBC - Bele Barkarby IF | 1-5 | Lu C | ||
292 | H28-2 | 10:30 | Täby FC U - Märsta IBS | 15-5 | FA 1 | ||
296 | H28-1 | 10:30 | Åkersberga IBF - Insjöns IF BK | 2-5 | Lu B | ||
297 | H28-3 | 10:30 | Rotebro IS IBK - Krylbo AIS | 0-5 (WO) | Lu C | ||
315 | H28-4 | 13:00 | IBF Falun U - Bele Barkarby IF | 1-2 | FA 1 | ||
321 | H28-4 | 13:00 | Tyresö/Trollbäcken IBK - Timrå IBC | 1-0 | Lu D | ||
347 | H28-2 | 16:20 | Offensiv Lidingö - HAIK | 8-3 | FA 1 | ||
399 | H28-2 | 21:20 | Märsta IBS - Offensiv Lidingö | 1-11 | Lu C | ||
411 | H28-1 | 23:00 | Lokomotiv Tumba - Åkersberga IBF | 4-2 | Lu A | ||
413 | H28-1 | 23:00 | Insjöns IF BK - Surahammars IBF | 3-1 | Lu C |
Sö 2016-05-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
454 | H28 | 12:10 | Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK | 5-0 (WO) | FA 1 | 1/8-final 5 | |
455 | H28 | 12:10 | Lokomotiv Tumba - Tyresö/Trollbäcken IBK | 2-0 | FA 2 | 1/8-final 6 | |
456 | H28 | 12:10 | Bele Barkarby IF - Surahammars IBF | 12-2 | HBO | 1/8-final 7 | |
457 | H28 | 12:10 | Täby FC U - Krylbo AIS | 10-1 | Lu A | 1/8-final 2 | |
458 | H28 | 12:10 | Floorball Chodov CZ - HAIK | 0-4 | Lu B | 1/8-final 8 | |
459 | H28 | 12:10 | SK Vide - Märsta IBS | 3-2 | Lu C | 1/8-final 3 | |
460 | H28 | 12:10 | IBF Falun U - Åkersberga IBF | 2-1 | Lu D | 1/8-final 4 | |
466 | H28 | 13:00 | Insjöns IF BK - Timrå IBC | 5-2 | Lu B | 1/8-final 1 | |
485 | H28 | 15:30 | Bele Barkarby IF - HAIK | 5-2 | FA 1 | 1/4-final 4 | |
488 | H28 | 15:30 | Insjöns IF BK - Täby FC U | 2-3 | Lu A | 1/4-final 1 | |
490 | H28 | 15:30 | SK Vide - IBF Falun U | 0-4 | Lu C | 1/4-final 2 | |
491 | H28 | 15:30 | Offensiv Lidingö - Lokomotiv Tumba | 7-2 | Lu D | 1/4-final 3 | |
507 | H28 | 18:00 | Täby FC U - IBF Falun U | 2-3 | FA 1 | Semifinal 1 | |
510 | H28 | 18:00 | Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF | 5-4 | Lu A | Semifinal 2 | |
517 | H28 | 19:40 | IBF Falun U - Offensiv Lidingö | 5-2 | Lu D | FINAL |