Pojkar 2000
Antal: 37
Fr 2011-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | E-1 | 08:00 | Notvikens IK - Bodens BK FF Grön | 1-16 | D 7-manna (Gstad) | ||
12 | E-1 | 08:50 | Bergnäsets AIK Grön - Sunderby SK | 0-10 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
20 | E-2 | 09:40 | Rutviks SK - Alviks IK | 11-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
27 | E-3 | 10:30 | Nyborgs SK - Lira BK | 5-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
28 | E-3 | 10:30 | Bodens BK FF Vit - RoPs lag 2 | 5-2 | C2 7-manna (Gstad) | ||
44 | E-1 | 12:10 | Gammelstads IF Grön - Notvikens IK | 9-1 | C1 7-manna (Gstad) | ||
45 | E-1 | 12:10 | Bodens BK FF Grön - Bergnäsets AIK Grön | 7-2 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
54 | E-2 | 13:00 | RoPS lag 1 - Rutviks SK | 1-3 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
59 | E-3 | 13:50 | Lira BK - Bodens BK FF Vit | 8-2 | C1 7-manna (Gstad) | ||
58 | E-3 | 13:50 | Gammelstads IF Vit - Nyborgs SK | 0-7 | E1 7-manna (Gstad) | ||
72 | E-1 | 15:30 | Sunderby SK - Gammelstads IF Grön | 3-2 | E1 7-manna (Gstad) | ||
85 | E-3 | 17:10 | RoPs lag 2 - Gammelstads IF Vit | 3-5 | C1 7-manna (Gstad) | ||
96 | E-2 | 20:00 | RoPS lag 1 - Bergnäsets AIK Vit | 5-6 | D 7-manna (Gstad) |
Lö 2011-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | E-3 | 08:00 | Nyborgs SK - Bodens BK FF Vit | 4-3 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
111 | E-1 | 08:50 | Notvikens IK - Bergnäsets AIK Grön | 2-9 | C2 7-manna (Gstad) | ||
120 | E-3 | 09:40 | Gammelstads IF Vit - Lira BK | 2-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
135 | E-1 | 10:30 | Gammelstads IF Grön - Bodens BK FF Grön | 2-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
137 | E-2 | 10:30 | Bergnäsets AIK Vit - Alviks IK | 8-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
146 | E-3 | 11:20 | RoPs lag 2 - Nyborgs SK | 0-6 | C2 7-manna (Gstad) | ||
160 | E-1 | 12:10 | Sunderby SK - Notvikens IK | 5-0 | C1 7-manna (Gstad) | ||
174 | E-3 | 13:00 | Bodens BK FF Vit - Gammelstads IF Vit | 2-1 | C2 7-manna (Gstad) | ||
183 | E-1 | 13:50 | Bergnäsets AIK Grön - Gammelstads IF Grön | 3-6 | C1 7-manna (Gstad) | ||
195 | E-3 | 14:40 | Lira BK - RoPs lag 2 | 1-1 | C1 7-manna (Gstad) | ||
208 | E-1 | 15:30 | Bodens BK FF Grön - Sunderby SK | 6-0 | C1 7-manna (Gstad) | ||
217 | E-2 | 16:20 | Bergnäsets AIK Vit - Rutviks SK | 0-5 | C2 7-manna (Gstad) | ||
226 | E-2 | 17:10 | Alviks IK - RoPS lag 1 | 2-10 | C2 7-manna (Gstad) |
Sö 2011-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
259 | E | 08:00 | Vinnare grupp 1 - Bästa 3 | 5-1 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 1 | |
260 | E | 08:00 | 2:a bästa 3 - Vinnare grupp 2 | 2-4 | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 2 | |
263 | E | 08:50 | Vinnare grupp 3 - 2:an grupp 2 | 4-3 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 3 | |
264 | E | 08:50 | 2:an grupp 1 - 2:an grupp 3 | 4-0 | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 4 | |
273 | E | 09:40 | 3:e bästa 3 - Bästa 4 | 5-1 | R3 7-manna (Rutvik) | Placering 9-10 | |
274 | E | 09:40 | 2:a bästa 4 - 3:e bästa 4 | 0-0 | R4 7-manna (Rutvik) | Placering 11-12 | |
290 | E | 10:30 | Bästa 5 - 2:a bästa 5 | 3-4 | R3 7-manna (Rutvik) | Placering 13-14 | |
300 | E | 11:20 | Vinnare match 259 - Vinnare match 260 | 6-2 | C1 7-manna (Gstad) | Semifinal 1 | |
301 | E | 11:20 | Vinnare match 263 - Vinnare match 264 | 4-5 | C2 7-manna (Gstad) | Semifinal 2 | |
351 | E | 16:20 | Vinnare match 300 - Vinnare match 301 | 9-8 | C1 7-manna (Gstad) | FINAL | |
352 | E | 16:20 | Förlorare match 300 - Förlorare match 301 | 3-0 | C2 7-manna (Gstad) | Plac. 3-4 |