634 |
F01-1 |
08:00 |
Hässelby SK -
Tyresö FF F02
|
0-5
|
Nälsta N11 |
|
|
638 |
F01-1 |
08:40 |
Ekerö IK -
Vendelsö ik
|
1-0
|
Nälsta N11 |
|
|
642 |
F01-2 |
09:20 |
AIK FF -
Stuvsta IF
|
1-2
|
Nälsta N11 |
|
|
643 |
F01-2 |
09:40 |
Enskede IK -
Gamla Upsala SK
|
0-0
|
Ängby Södra ÄS11 |
|
|
646 |
F01-1 |
10:05 |
Tyresö FF F02 -
Ekerö IK
|
1-3
|
Nälsta N11 |
|
|
647 |
F01-3 |
10:10 |
IFK Mariehamn -
Sunnersta AIF
|
0-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
651 |
F01-1 |
10:45 |
Vendelsö ik -
Hässelby SK
|
6-0
|
Nälsta N11 |
|
|
652 |
F01-3 |
10:50 |
IFK Aspudden Tellus -
Värmdö IF F02
|
0-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
656 |
F01-2 |
11:25 |
Gamla Upsala SK -
AIK FF
|
0-2
|
Nälsta N11 |
|
|
657 |
F01-3 |
11:50 |
Sunnersta AIF -
IFK Aspudden Tellus
|
1-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
661 |
F01-2 |
12:05 |
Stuvsta IF -
Enskede IK
|
1-1
|
Nälsta N11 |
|
|
663 |
F01-3 |
12:30 |
Värmdö IF F02 -
IFK Mariehamn
|
1-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
667 |
F01-1 |
12:45 |
Vendelsö ik -
Tyresö FF F02
|
3-1
|
Nälsta N11 |
|
|
671 |
F01-2 |
13:20 |
Stuvsta IF -
Gamla Upsala SK
|
1-0
|
Ängby Södra ÄS11 |
|
|
672 |
F01-1 |
13:25 |
Hässelby SK -
Ekerö IK
|
0-4
|
Nälsta N11 |
|
|
673 |
F01-3 |
13:30 |
Värmdö IF F02 -
Sunnersta AIF
|
2-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
677 |
F01-2 |
14:05 |
Enskede IK -
AIK FF
|
0-1
|
Nälsta N11 |
|
|
678 |
F01-3 |
14:10 |
IFK Mariehamn -
IFK Aspudden Tellus
|
2-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
690 |
F01 |
15:35 |
Hässelby SK -
Gamla Upsala SK
|
0-2
|
Blackeberg B11 |
B-Semifinal 1 |
|
687 |
F01 |
15:35 |
Ekerö IK -
AIK FF
|
1-2
(STR) |
Bromstens BR11 |
A-1/4-final 1 |
|
691 |
F01 |
15:35 |
Sunnersta AIF -
IFK Aspudden Tellus
|
2-0
|
Nälsta N11 |
B-Semifinal 2 |
|
689 |
F01 |
15:35 |
Värmdö IF F02 -
Enskede IK
|
2-0
|
Stora Mossen SM11 |
A-1/4-final 3 |
|
688 |
F01 |
15:35 |
Stuvsta IF -
Tyresö FF F02
|
1-0
|
Ängby Södra ÄS11 |
A-1/4-final 2 |
|
693 |
F01 |
16:15 |
Vendelsö ik -
IFK Mariehamn
|
0-1
|
Stora Mossen SM11 |
A-1/4-final 4 |
|
698 |
F01 |
16:50 |
Ekerö IK -
Tyresö FF F02
|
1-3
|
Ängby Södra ÄS11 |
Placeringsmatch A1 |
|
704 |
F01 |
17:10 |
Hässelby SK -
IFK Aspudden Tellus
|
0-4
|
Stora Mossen SM11 |
Placeringsmatch B |
|
705 |
F01 |
17:40 |
Enskede IK -
Vendelsö ik
|
0-1
|
Ängby Södra ÄS11 |
Placeringsmatch A2 |
|
708 |
F01 |
17:55 |
Gamla Upsala SK -
Sunnersta AIF
|
0-2
|
Nälsta N11 |
B-FINAL |
|
709 |
F01 |
18:20 |
AIK FF -
Stuvsta IF
|
4-5
|
Ängby Södra ÄS11 |
A-Semifinal 1 |
|
712 |
F01 |
18:35 |
Värmdö IF F02 -
IFK Mariehamn
|
2-0
|
Nälsta N11 |
A-Semifinal 2 |
|
717 |
F01 |
20:00 |
Stuvsta IF -
Värmdö IF F02
|
2-1
|
Ängby Södra ÄS11 |
A-FINAL |
|